29 października 202115 marca 2022

Koncert dobroczynny zespołu FISHECLECTIC w Zambrowie

Koncert dobroczynny zespołu FISHECLECTIC w Zambrowie

9500zł

Cel Akcji Charytatywnej

1

Licznik darowizn
Zebrano
100% 0zł Do zakończenia zbiórki
Koncert dobroczynny zespołu FISHECLECTIC w Zambrowie odbył się 10.10.2021 i miał miejsce w nowej sali spotkań naszego Kościoła Jezusa Chrystusa w Zambrowie, przy al. Wojska Polskiego 27B.
Po koncercie odbyła się zbiórka charytatywna na rzecz Fundacji Wszystko Jest Możliwe prowadzonej przez Maćka i Agatę Strzyżewskich.
Byliśmy zaskoczeni ofiarnością naszych gości.
Udało się uzbierać na wykup kolejnej rodziny  z niewolniczej pracy w fabryce cegieł w Pakistanie.
Parę słów o wykupionej rodzinie ze strony Fundacji Wszystko Jest Możliwe:

Pakistan

 

O zespole FISHECLECTIC:
Zespół Fisheclectic powstał jako projekt małżeństwa Joanny i Łukasza Kupczyńskich – muzyków, kompozytorów, songwriterów, którzy po latach zbierania doświadczeń muzycznych i życiowych postanowili zrealizować swoje twórcze marzenie i wydać autorski album, w którym ważne dla nich treści zostały ubrane w kreatywne, eklektyczne, a nawet alternatywne brzmienia. Tak powstał album „Wejdź” inspirowany poezją miłosną Pieśni nad Pieśniami z utworami takimi jak: „Ogród”, „Góra mirry” i „Pieczęć”, „Ukochana”.
To co miało być jednorazowym projektem muzycznym, niespodziewanie przerodziło się w długotrwałą i owocną działalność twórczą i koncertową. Zespół zdobył szerokie grono wiernych słuchaczy w kraju i za granicą, ich piosenki osiągnęły już 14 milionów wyświetleń na kanale YouTube, powstały kolejne albumy, a rok po wydaniu pierwszej płyty, artyści rozpoczęli działalność koncertową, zapraszając do współpracy najpierw gitarzystę Michała Dziubę, a potem Mateusza Sałaciaka na padach perkusyjnych.
Dzięki wyobraźni i multiinstrumentalizmowi muzyków, udało się przełożyć wielowarstwowe muzycznie utwory na niebanalne wersje live. I tak, sam Łukasz Kupczyński podczas koncertu gra na 8 instrumentach (kontrabas elektryczny, mandola, mandolina, skrzypce, banjo, gitara basowa, komputery i instrumenty klawiszowe).
Trzy lata po wydaniu pierwszej płyty, w 2015 roku pojawił się drugi, tym razem dwujęzyczny album Fisheclectic pt. „Biorę Ciebie”, a w 2018 roku muzycy wydali album pt. „Jeszcze Nie Znikaj”, prezentowany w wielu audycjach muzycznych m.in. przez Marka Niedźwieckiego w Markomanii w radiowej trójce, w Muzyce Dobrego Słowa radia czwórka, w audycji Scena i Sława radia Opole i wielu innych, a płyta pojawiła się na półkach większości sklepów muzycznych, w tym salonów empik.
Zespół gościł na wielu festiwalach muzycznych takich jak SLOT Art Festiwal, Song of Songs Festival, Ławka Festiwal, cay Pol’and’Rock Festival (dawny Woodstock).
Dyskografia
Fisheclectic „Wejdź” 2012
Fisheclectic „Biorę Ciebie” 2015
Fisheclectic „Jeszcze nie Znikaj” 2018

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.