Uniewinniony ze wszystkich zarzutów!

Uniewinniony ze wszystkich zarzutów!
Przeczytasz to w: 1.34 mintue

Uniewinniony ze wszystkich zarzutów!

Wyobraź sobie, że dopuściłeś się przestępstwa dużego kalibru. Dowody wskazujące na Ciebie są niepodważalne, Ty sam czujesz skruchę. Siedzisz właśnie na sali sądowej, oczekując na wyrok. Twoje serce drży i jesteś niespokojny. W końcu zaraz się dowiesz, jakie konsekwencje spotkają Cię za Twój straszny czyn.

Przychodzi w końcu ta chwila, sędzia zabiera głos i odczytuje wyrok, który ma w sobie tylko 4 słowa: “Uniewinniony ze wszystkich zarzutów”. Jesteś w szoku, nie potrafisz uwierzyć jak to się stało, przepełnia cię radość i niesamowita wdzięczność.

Brzmi jak sytuacja niemożliwa? Tymczasem to wyrok, który zapadł w przypadku każdego z nas. Od samego dzieciństwa popełnialiśmy wiele grzechów. Biblia mówi, że konsekwencją za jeden (niezależnie jaki) grzech jest śmierć. Tymczasem nasze listy grzechów są bardzo długie. Jednak Bóg postanowił uniewinnić nas wszystkich. Jezus, idąc na krzyż, wziął na siebie wszystkie nasze grzechy i konsekwencje, które za nie groziły.
Co jest musisz zrobić, aby otrzymać wyrok uniewinniający? Spotkać się osobiście z sędzią. Czy już to zrobiłeś?
On czeka na Ciebie, by powiedzieć: “uniewinniony ze wszystkich zarzutów.”
#Zambrów #Jezus #zbawienie #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewanglicznechrześcijaństwo #kościół #wspólnota #Biblia #zbawieniezłaski #cytatyzbiblii #solagratia #solusChristus #kjchwz #Zambrow

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.