Zalety czytania Biblii o poranku – po prostu spróbuj sam!

Zalety czytania Biblii o poranku – po prostu spróbuj sam!
Przeczytasz to w: 1.36 mintue

Zalety czytania Biblii o poranku – po prostu spróbuj sam!

Każdy z nas ma swoją poranną rutynę. Dla jednych może być to bieganie zaraz po wyjściu z łóżka, dla innych sprawdzenie swoich social mediów. Jednak jedną z najpopularniejszych czynności, którym poddajemy się z samego rana jest wypicie kawy ☕ Napój ten, dzięki zawartości kofeiny pobudza nasze ciała i pomaga się dobudzić.

 
Czy wiesz, że Biblia 📖 działa podobnie do kawy? Jednak zamiast wpływać na Twoje ciało, wpływa na Twojego ducha, a to coś dużo ważniejszego!
 
Tak jak kawa dodaje nam sił fizycznych, przygotowując nas na kolejne godziny aktywności, tak Pismo Święte dodaje nam sił duchowych, dzięki którym będziemy gotowi na nadchodzące wyzwania.
 
Znasz osoby, które mówią, że bez kawy ich dzień nie może być dobry? Efekt ten jest o wiele mocniejszy z Biblią! Gdy rozpoczniesz dzień od Pisma, wszystko nabierze zupełnie nowych barw, a Ty nieświadomie będziesz reagować zupełnie inaczej na sytuacje, które spotkają Cię w ciągu dnia.
 
Oczywiście zalety czytania Biblii o poranku można by wymieniać bez końca, ale po co masz nam wierzyć na słowo? 😉 Po prostu spróbuj sam, najlepiej jutro z samego rana.
 
#Zambrów #cytat #Jezus #cytaty #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewanglicznechrześcijaństwo #kościół #Biblia #czytanieBiblii #Biblianacodzień #PismoŚwięte #kjchwz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.