Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego – Spotkanie z Joanną Kwiecień

Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego – Spotkanie z Joanną Kwiecień
Przeczytasz to w: 1.51 mintue

Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego – Spotkanie z Joanną Kwiecień

Zambrów, 5.12.2023r. – Zapraszamy na niecodzienne wydarzenie duchowe, które odbędzie się 10 grudnia 2023 roku. “Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego”, prowadzone przez Joannę Kwiecień, autorkę książki “W okamgnieniu”, są wyjątkową okazją do zgłębienia tajemnic wewnętrznej przemiany i uzdrowienia.

Joanna Kwiecień, znana z poszukiwania tego, co niewidzialne i odkrywania nadprzyrodzonego świata wizji, przygód i spełnionych obietnic, podzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Niedzielne spotkanie zaczniemy od cotygodniowego nabożeństwa, podczas którego Asia Kwiecień usłuży Słowem, a następnie po krótkiej przerwie rozpoczniemy część warsztatową.

Warsztaty obejmują zarówno teorię, jak i praktykę, co daje uczestnikom szansę na pełne doświadczenie i zrozumienie tematu. Joanna Kwiecień, w swojej służbie, współpracuje z “Trójką Doskonałą” – Tatą, Jezusem i Duchem Świętym, co stanowi unikatowy aspekt tych warsztatów.

Dodatkowym punktem programu jest wspólny obiad, który sprzyja budowaniu wspólnoty i dzieleniu się osobistymi doświadczeniami. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich i nie wymaga opłat wstępnych, choć organizatorzy zachęcają do dobrowolnych ofiar na służbę prowadzącej.

Warsztaty zakończą się około godziny 18:00, zapewniając uczestnikom cały dzień wypełniony duchowym wzrostem i osobistą transformacją.

O Joannie Kwiecień: Joanna Kwiecień jest autorką książki “W okamgnieniu” i znaną postacią w świecie duchowości i wewnętrznego uzdrowienia. Jej podejście do tematu jest głęboko zakorzenione w poszukiwaniu nadprzyrodzonych doświadczeń i duchowym rozwoju.

Informacje dla mediów: Dla dalszych informacji o warsztatach, możliwości wywiadu z Joanną Kwiecień, czy szczegółów dotyczących wydarzenia, prosimy o kontakt z Elizą Matejkowską/kontakt prasowy].

Kontakt:

Kościół Jezusa Chrystusa w Zambrów,

tel. 881-201-261

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.