Bóg jest doskonałym Ojcem, żaden ziemski ojciec Mu nie dorówna

Bóg jest doskonałym Ojcem, żaden ziemski ojciec Mu nie dorówna
Przeczytasz to w: 2.10 mintues

Bóg jest doskonałym Ojcem, żaden ziemski ojciec Mu nie dorówna

A może nie wierzysz, że Bóg jest dobrym Ojcem?

Wielu z nas, wspominając swoje dzieciństwo, przyznaje, że nasza relacja z ojcem nie była najlepsza. Czy Twój tata był nieobecny, zajęty sobą i niezainteresowany Twoim dorastaniem? A może pamiętasz z jego strony agresję i przemoc? Lub wcale go nie pamiętasz, bo po prostu zniknął z Twojego życia? Wiele jest nieszczęść, które wiążą się z kryzysem ojcostwa i dotknęły one zapewne więcej osób z Twojego otoczenia niż przypuszczasz.
 
Często ta fizyczna lub emocjonalna nieobecność taty w naszym życiu przekłada się na nasz sposób patrzenia na Boga jako Ojca. Nie potrafisz sobie wyobrazić, jak Bóg mógłby być dla Ciebie dobrym Tatą, skoro Twój ziemski ojciec był tak zły?
 
Mamy jednak dobrą wiadomość: Bóg nie tylko chce stać się Twoim Ojcem, ale też poprzez swoje ojcostwo chce obdarzyć Cię wszystkim co najlepsze. On chce okazać Ci troskę, zainteresowanie. Chce być obecny w tym, co przeżywasz i wspierać Cię w każdym Twoim kroku.
 
Jego dom jest Twoim domem. Masz Jego pełną uwagę i empatię w każdej chwili i w każdym temacie – od drobnych sukcesów po wielkie decyzje i trudności. On jest przy Tobie i wspiera Cię swoją siłą.
 
To Bóg może stać się tym wszystkim, czego być może brakowało Ci w osobie Twojego ziemskiego ojca.
 
#Zambrów #faktyimity #mityochrześcijaństwie #Jezus #Biblia #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznichrześcijanie #Jezus #kościół #Bógjestojcem #ojciec #tata #kjchwz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.