Jak zostać chrześcijaninem?

Jak zostać chrześcijaninem?
Przeczytasz to w: 1.31 mintue

Chrześcijaństwo to kwestia osobistego wyboru. Nie można zostać chrześcijaninem z dziedziczenia, ani zapracować na to, ani urodzić się chrześcijaninem, ani być nieświadomie pokropionym wodą.

Aby zostać chrześcijaninem, musimy szczerze przyznać, że buntowaliśmy się przeciwko Bogu i nie przyznawaliśmy Mu pierwszeństwa w naszym życiu. Musimy uświadomić sobie, że grzech to poważna sprawa, która ma wpływ na nasze życie. Musimy też przyjąć prawdę o tym, że Bóg kocha nas, kimkolwiek jesteśmy.

Bóg pragnie, abyśmy uporządkowali nasze życie i relacje z Nim. Jezus Chrystus, Syn Boży, umarł na krzyżu, aby wziąć na siebie grzechy ludzkości. On zmartwychwstał i żyje teraz w niebie. Jeśli poprosimy Go, aby wszedł do naszego życia, uwolni nas od grzechu i da nam życie wieczne.

Biblia mówi: “Jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz” (List do Rzymian 10:9).

Kiedy staniemy się chrześcijanami, powinniśmy szukać społeczności ludzi, którzy doświadczyli odrodzenia w Jezusie. W takiej społeczności będziemy mogli wzrastać w wierze i żyć w pokoju z Bogiem. Jesteś z naszej okolicy? Zapraszamy. Jeśli nie – szukaj społeczności chrześcijańskiej u siebie w okolicy.

Sprawdź na tej mapie:

gdzie są społeczności chrześcijańskie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.