To już druga dostawa artykułów spożywczych z Banku Żywności Suwałki – Białystok [FOTO]

To już druga dostawa artykułów spożywczych z Banku Żywności Suwałki – Białystok [FOTO]
Przeczytasz to w: 2.12 mintues

Dzięki współpracy z Bankiem Żywności Suwałki – Białystok w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2021 Plus współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, po raz drugi w tym będziemy mogli przekazać artykuły spożywcze dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Dzisiaj przyjechały kolejne palety z artykułami spożywczymi. Już po raz drugi w tym roku będziemy przekazywać cukier, makaron, olej, mleko, konserwy i powidła dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Zambrowa. Żywność trafi zarówno do rodzin wielodzietnych, jak i samotnych, seniorów i bezdomnych. To wielkie błogosławieństwo, że możemy brać udział w tak ważnej akcji, jaką jest wsparcie rodzin i osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

Dystrybucja artykułów spożywczych będzie miała miejsce dzięki współpracy Kościoła Jezusa Chrystusa w Zambrowie z Bankiem Żywności Suwałki – Białystok w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2021 Plus współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Bardzo dziękujemy wolontariuszom, którzy pomogli nam w przeniesieniu żywności i ułożeniu jej na półki.

  • dostawa żywności
  • dostawa żywności

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.