Trudna codzienność

Trudna codzienność
Przeczytasz to w: 1.15 mintue

Przytłacza Cię codzienność?

Praca, dom, dojazdy, rodzina, dom, praca, sprzątanie, wizyta w urzędzie i znowu praca, dom, obowiązki… i tak każdego dnia.

Każdy z nas potrzebuje momentu wytchnienia i odpoczynku. Bardzo często w natłoku codziennych obowiązków czekamy tylko na wolny dzień, a później okazuje się, że odczuwamy takie zmęczenie i przytłoczenie, że nie potrafimy faktycznie się zrelaksować.

W Biblii znajdujemy słowa Jezusa: “Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a ja wam dam odpoczynek.”

A gdyby tak choćby na kilka minut dziennie skupić się na rozmowie z Bogiem? Modlitwa może okazać się dla Ciebie najlepszym odpoczynkiem, formą wyłączenia bodźców zewnętrznych, ułożenia myśli. Powrotu do tego, co naprawdę ważne.

Nie wiesz jak to zrobić? Zacznij od chwili ciszy i kilku prostych słów. Możesz opowiedzieć Jezusowi swój dzień lub podziękować za to, co spotkało Cię dobrego, a nawet spróbować znaleźć nową perspektywę dla przykrych doświadczeń. To mogą być Twoje najlepsze porządki w głowie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.