Artykuły spożywcze trafią do najbardziej potrzebujących [FOTO]

Artykuły spożywcze trafią do najbardziej potrzebujących [FOTO]
Przeczytasz to w: 1.58 mintue

Już od jutra ruszamy z przekazywaniem artykułów spożywczych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Zambrowa. Wszystko dzięki współpracy Kościoła Jezusa Chrystusa w Zambrowie z Bankiem Żywności Suwałki – Białystok w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2021 Plus współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

 

Dzisiaj odebraliśmy artykuły spożywcze, tj. cukier, makaron, olej, mleko, konserwy i powidła. Żywność już od jutra będziemy przekazywać dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Zambrowa. Otrzyma ją w sumie prawie 160 rodzin, czyli łącznie ponad 370 osób.

Cieszymy się, że w ten sposób możemy pomóc ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. Niech zawsze przyświecają nam słowa Jezusa: „Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”.

Dystrybucja żywności będzie miała miejsce dzięki współpracy Kościoła Jezusa Chrystusa w Zambrowie z Bankiem Żywności Suwałki – Białystok w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2021 Plus współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Bardzo dziękujemy wolontariuszom, którzy pomogli nam w przeniesieniu żywności i ułożeniu jej na półki.

  • dostawa żywności

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.