Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego z Joanną Kwiecień

10 grudnia 2023 @ 11:00 - 18:00

Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego - Spotkanie z Joanną Kwiecień

Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego z Joanną Kwiecień

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie duchowe – “Warsztaty z Uzdrowienia Wewnętrznego”, które odbędą się 10 grudnia 2023. Nasze spotkanie rozpocznie się 11:00 cotygodniowym nabożeństwem, na którym Słowem usłuży Joanna Kwiecień, a następnie po krótkiej przerwie przejdziemy do głównej części warsztatów.

O prowadzącej:

Joanna Kwiecień, autorka książki “W okamgnieniu”, jest osobą, która w swoim poszukiwaniu tego, co niewidzialne, odkryła nadprzyrodzony świat wizji, przygód i spełnionych obietnic. Asia usługuje wraz z “Trójką Doskonałą” – Tatą, Jezusem i Duchem Świętym, przynosząc uczestnikom głębokie doświadczenia duchowe.

Program warsztatów:

Nasze warsztaty oferują zarówno teoretyczne wprowadzenie do uzdrowienia wewnętrznego, jak i praktyczne ćwiczenia. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć osobistego wzrostu i przemiany pod opieką doświadczonej prowadzącej.

Wspólny obiad i dobrowolne ofiary:

Podczas wydarzenia przewidujemy wspólny obiad, który będzie doskonałą okazją do dzielenia się doświadczeniami i budowania wspólnoty. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, jednak zachęcamy do składania dobrowolnych ofiar na służbę Asi.

Informacje praktyczne:

Nie przegap tej niezwykłej okazji do duchowego wzrostu i wewnętrznego uzdrowienia. Dołącz do nas i odkryj, jak Asia Kwiecień może pomóc Ci na Twojej duchowej drodze.

Zarezerwuj sobie czas już dziś!

Details

Date:
10 grudnia 2023
Time:
11:00 - 18:00
Event Categories:
,
Event Tags:
, ,
Website:
https://fb.me/e/4EN9tixnD

Organizer

Kościół Jezusa Chrystusa w Zambrowie
Phone
+48 881 201 261
Email
pastor@kjchwz.pl
View Organizer Website

Venue

Dom modlitwy – miejsce spotkań zambrowskiego Kościoła
aleja Wojska Polskiego 27B
Zambrów, podlaskie 18-300 Poland
+ Google Map
Phone
881-201-261
View Venue Website