Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Moje życie z Bogiem – Łukasz Szczepaniak

3 grudnia 2023 @ 11:00 - 13:00

Łukasz Szczepaniak

W najbliższą niedzielę, 3 grudnia, o godzinie 11:00, serdecznie zapraszam Was do naszego kościoła w Zambrowie przy alei Wojska Polskiego 27B (wejście od ulicy Legionowej) na nabożeństwo, które obiecuje być nie tylko inspirujące, ale i głęboko osobiste.

To wyjątkowy dzień, gdyż naszym gościem będzie Łukasz Szczepaniak. Jego przesłanie, “Moje życie z Bogiem”, to nie tylko opowieść o duchowej podróży, ale przede wszystkim o życiu pełnym wiary i nadziei. To szansa, by usłyszeć z pierwszej ręki, jak mocno Bóg może działać w naszym życiu.

Ale to nie koniec naszych niespodzianek. Łukasz będzie również prowadził indywidualne modlitwy o uzdrowienie dla wszystkich, którzy tego potrzebują. To moment, gdy możemy wspólnie doświadczyć mocy modlitwy i wsparcia Ducha Świętego.

To spotkanie to coś więcej niż zwykłe nabożeństwo. To szansa na doświadczenie, jak Bóg działa w naszych codziennych wyzwaniach i radościach. Niezależnie od tego, gdzie jesteś na swojej duchowej ścieżce, przyjdź i dołącz do nas. Przygotuj się na poruszające świadectwa i momenty, które mogą odmienić Twoje życie.

Czekamy na Ciebie w niedzielę. Przyjdź, abyśmy mogli razem doświadczyć mocy żywego Boga! 🙏💖

Szczegóły

Data:
3 grudnia 2023
Godzina:
11:00 - 13:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Kościół Jezusa Chrystusa w Zambrowie
Phone
+48 881 201 261
Email
pastor@kjchwz.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Dom modlitwy – miejsce spotkań zambrowskiego Kościoła
aleja Wojska Polskiego 27B
Zambrów, podlaskie 18-300 Poland
+ Google Map
Phone
881-201-261
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia