Leszek Korzeniecki

Pastor regionalny

Leszek Korzeniecki

Leszek Korzeniecki

Leszek Korzeniecki

Starszy pastor regionalny Leszek Korzeniecki – w terenie nadzoruje pracę osób prowadzących zbory, grupy domowe i inne wspólnoty wchodzące w skład Kościoła Bożego w Polsce.

Poza tym Leszek Korzeniecki na codzień jest pastorem założycielem kościoła ZOE w Węgorzewie. Jest też współzałożycielem i ojcem duchowym wielu społeczności w Polsce i zagranicą.

Od ponad dwudziestu lat Bóg szczególnie używa go w służbie uzdrowienia. W jego służbie dokonało się wiele spektakularnych uzdrowień i uwolnień – zarówno ludzi jak i miejsc.

Pastor Korzeniecki wziął udział w popularnym programie emitowanym w TVP: “OCALENI” 

Prowadzi Misję ZOE której zadaniem jest m.in. wyposażanie Kościoła do usługiwania w uzdrowieniu oraz w darach Ducha Świętego.

Leszek jest znanym mówcą konferencyjnym oraz profilaktykiem uzależnień. Przeprowadził wiele akcji profilaktycznych, m.in. antynarkotykową akcję Antymina w Zambrowskich szkołach.

Pastor Leszek Korzeniecki to także autor wielu książek o tematyce chrześcijańskiej. Od kilku lat organizuje popularne i ciekawe ponad denominacyjne obozy chrześcijańskie dla wierzących. W opinii uczestników, regularnie wracających na obozy, jest to czas pełny dobrych treści i ciekawych, znanych mówców, czas prawdziwego wzrostu duchowego przeplatany uwielbieniem Boga i odrobiny relaksu fizycznego.

Więcej o Leszku – kliknij.

Szczegóły profilu
Socials