Przytłaczają Cię negatywne myśli?

Przytłaczają Cię negatywne myśli?
Przeczytasz to w: 2.34 mintues

Przytłaczają Cię negatywne myśli?

W jakim miejscu w życiu jesteś? Czy jesteś zadowolony z tego, gdzie się dzisiaj znajdujesz? Czasami życie pisze scenariusze zupełnie inne od tych, które wyobrażaliśmy sobie w przeszłości. 🖋 Mogliśmy mieć wiele niesamowitych planów: o wymarzonej pracy, wspaniałej rodzinie, stabilnym życiu. Często życie weryfikuje nasze wyobrażenia, dzieją się okoliczności zupełnie wymykające spod kontroli. To prowadzi nas do miejsc pełnych niepokoju i negatywnych myśli na temat dnia dzisiejszego i przyszłości.

 
Jednak czy wiesz, że możesz mieć dobre myśli o tym co Cię czeka nawet jeśli dzisiaj wszystko się sypie? 💡 W Piśmie Świętym czytamy słowa Boga, który mówi: “Albowiem Ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Jeremiasza 29,11). Dobry Bóg zapewnia nas o tym, że ma dobre myśli o nas, a jeśli On, Pan wszechświata, Król królów, daje nam takie zapewnienie, to my również możemy być pełni nadziei.
 
Oczywiście dopóki nie poznamy Jezusa osobiście, będą to dla nas tylko puste religijne słowa. Jednak Jezus czeka na Ciebie, abyś nawiązał z Nim bliską relację, dzięki której będziesz mógł zmienić zupełnie swoje myślenie i spojrzenie na świat. Dzieje się to gdy czytamy Pismo Święte, zaczynamy wtedy widzieć jak bardzo, ten wielki Bóg troszczy się o nas i jak wiele obietnic daje nam w Swoim Słowie. Życie z Jezusem realnie jest w stanie napełnić nas dobrymi myślami, które wpłyną na każdy aspekt naszego życia.
 
Czy chciałbyś doświadczyć tego nowego sposobu myślenia? Jeśli tak, to koniecznie daj nam znać, chętnie pomożemy Ci złapać Bożą perspektywę na życie. 👓
 
#negatywnemyśli #zmartwienia #lęk #niebójsię #nielękajsię #Bóg #Jezus #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznechrześcijaństwo #zaufajJezusowi #dobraprzyszłość #pokójponadlęk #zaufajJezusowi #zambrów #kjchwz #Zambrow

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.