Jak być zbawionym?

Jak być zbawionym?
Przeczytasz to w: 2.25 mintues

Jak być zbawionym?

Zambrów kościół zbawienie

Wyobraź sobie, że za parę tygodni chcesz wyjechać na wakacje. 🏝 Porównujesz oferty w różnych biurach podróży, okazuje się jednak, że żadne z nich nie daje gwarancji ❌ tego gdzie spędzisz swój wymarzony urlop. W końcu wybierasz konkretną ofertę, która wysnuwa przed Tobą masę wymogów potrzebnych do spełnienia. Nawet jeśli Ci się uda, nie będziesz mógł być pewien, gdzie trafisz. Brzmi jak szaleństwo, prawda? 🤯

Jednak zdaniem wielu ludzi dokładnie tak wygląda chrześcijaństwo. Stajemy się chrześcijanami ze względu na wpływ rodziny i kultury, w której żyjemy. Staramy się spełniać religijne normy, chodzimy do kościoła, próbujemy być dobrymi ludźmi. Wydaje się nam, że jeśli będziemy robić te rzeczy dostatecznie dobrze, to Bóg zlituje się nad nami i być może wpuści nas do nieba.

Jednak czy powinno to tak wyglądać?
Pismo Święte w Liście do Rzymian 10,9-10 mówi: “Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go (▶JEZUSA) wskrzesił z martwych – osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami – do zbawienia.”.

Jak widzimy, Pismo Święte komunikuje, że jedynym warunkiem do uzyskania zbawienia jest wiara w Jezusa Chrystusa ✅ i uznanie Go za Pana i Zbawiciela. ✅ Chrześcijaństwo to nie wycieczka z biurem podróży w nieznane. Chrześcijaństwo to życie pełne pewności tego, że niezależnie od wszystkiego spędzimy wieczność z Bogiem w niebie. Co jeszcze lepsze, zanim doświadczymy niebiańskiej rzeczywistości, możemy już będąc na ziemi, budować bliską relację z Jezusem.

Chcesz tego doświadczyć? Napisz do nas 📩
Chętnie powiemy Ci jak to zrobić.

#Zambrów #faktyimity #faktyimityozbawieniu #mityochrześcijaństwie #mityozbawieniu #Jezus #relacjazBogiem #Biblia #chrześcijaństwo #ewangeliczni #ewangelicznichrześcijanie #Jezus #kościół #pewnośćzbawienia #zbawienie #zambrow #kjchwz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.